B101UAN02.1 CELL

| panel Model | B101UAN02.1 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1920×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B101UAN02.1 CELL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 216.81×135.5 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Doba odezvy | 13/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B101UAN02.1 CELL.
AUO B101UAN02.1 CELL jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B101UAN02.1 CELL nebo podrobné specifikace AUO B101UAN02.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B101UAN02.1 CELL na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B101UAN02.1 CELL jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B101UAN02.1 CELL nebo podrobné specifikace AUO B101UAN02.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B101UAN02.1 CELL na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B101UAN02.1 CELL"
- AUO B101UAN02.1 CELL
- Datasheet B101UAN02.1 CELL
- Obrázek B101UAN02.1 CELL
- Cena B101UAN02.1 CELL
- Distributor B101UAN02.1 CELL

